Sportovní ředitel Juventusu Fabio Paratici potvrdil, že šampioni Serie A se zajímají o podpis záložníka Arsenalu Aarona Ramseyho. 

Očekává se, že Ramsey opustí Emirates v létě, kdy mu vyprší smlouva a bude tak moci odejít zadarmo.

Arsenal se rozhodl s Velšským reprezentantem neobnovit smlouvu a Ramsey tak po 10ti letém působení odejde ze severu Londýna. Záložník proto může od 1. ledna začít vyjednávat s kluby mimo Anglii o nové smlouvě, jelikož právě zahraniční kluby mají dovoleno podepsat hráče s 6ti měsíčním předstihem.

Ramseyho přestup do Turína by nebyl až tak velkým překvapením, jelikož právě Juventus má být jeho preferovanou destinací a Paratici nyní potvrdil, že i současní mistři italské ligy se o tohoto 28 letého hráče zajímají.

“Ramsey je skvělým hráčem, která působí na nejvyšší úrovni po mnoho let a v současné chvíli hraje za důležitý klub. To je zatím všechno” řekl sportovní ředitel Staré Dámy.

“Je to hráč, jehož kontrakt na konci sezóny vyprší a my se vždy soustředíme na podobné situace na přestupovém trhu, protože to je naší povinností. Soustředíme se tak i na Ramseyho.”

Novináři Sky Italy na něj pak zatlačili a zeptali si jej, zda bude v červenci hráčem Juventusu. Paratici tak dodal: “O tom zatím není rozhodnuto. Prozatím je hráčem Arsenalu a jistě nejsme jediní, kteří se o něj zajímají. Toto je již zcela kompletní odpověď.”

Aaron Ramsey odehrál v barvách Gunners 352 zápasů a skóroval 60 gólů.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zapněte si upozornění na naše články, ať už Vám neunikne ani jeden 🔔

2 komentáře

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.