Kam teď? Kolem Pochetttina krouží světové velkokluby

0

Mauricio Pochettino se na lavičce Spurs zabydlel na 5 let. Momentálně je však bez angažmá a jako jeho nástupce byl povolán zpět na Britské ostrovy Portugalec Jose Mourinho. A bitva světových velkoklubů právě začíná.

Argentinskému manažerovi se stala osudná série posledních 5 zápasů, v nichž Tottenham ani jednou nevyhrál. Nyní je Pochettinova éra u konce. Jestli to bylo nebo nebylo dobré rozhodnutí ze strany vedení klubu, ukáže čas, každopádně Argentinec nemusí věšet hlavu, protože v médiích se začíná spekulovat, kam zamíří.

Manchester United

Není pochyb o tom, že Pochettinův odchod ze Spurs nenechá klidným Solskjaera, pod kterým se kýve stolička už delší dobu. Vedení United uvedlo, že se však norské klubové legendy jen tak nevzdá, jejíž tým navíc zažívá v posledních představeních mírný vzestup a čeká se na to, že se hra Ďáblů zvedne. Fakt je však ten, že velkokluby jako je United nemají čas čekat…

Real Madrid

Stejně jako United je i Real dobře obeznámen s točením trenérů. Španělský gigant cílil na Pochettina již na začátku sezony, ovšem s velkou slávou se vrátil Zinedine Zidane. Mnozí s příchodem starého hrdiny očekávali marně i heroické výkony a s nimi spojené uspokojivé výsledky, to se ovšem nekonalo. V La Lize si Madrid nevede zle, ale v Lize mistrů je to horší. Španělský klub se nachází 5 bodů za PSG a na evropské scéně jsou pouhými stíny svých bývalých já v době Zidaneova prvního funkčního období. Pochettino navíc řekl, že by se návratu na Pyrenejský poloostrov nebránil.

Bayern Mnichov

Bavorský velkoklub by asi nebyl první variantou, která by vás napadla, nicméně Němci jsou v současné době bez manažera, když si kufry z Allianz – Areny balil i Niko Kovač. Dočasně tým vede Hans-Dieter Flick, se kterým však Bavořané počítají jen dočasně. Mnichovský gigant tak hledá velké jméno, aby mohl pokračovat v psaní své bohaté historie. A tím by mohl být sedmačtyřicetiletý Argentinec. Navíc Bayern dokáže nabídnout Pochettinovi elitní hráče a velkou sumu peněz na přestupy.

Jedno je jasné, Pochettino si na Ostrovech vydobyl renomé a je o něj velký zájem a o tom, kam povedou jeho další kroky rozhodne on sám.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.