Harry Kane vyzval Mohameda Salaha, aby zopakoval svou rekordní gólovou sezónu pro to, aby byl považován za ‘velkého hráče’. 

Salah v nedělním utkání Liverpoolu proti Brightonu skóroval svůj 32. gól a umístil se tak dva góly před Tottenhamskou hvězdou Harry Kanem. Navíc ustanovil nový rekord v 38 zápasové kampani Premier League pro nejvíce vstřelených gólů.

Kaneova 30ti gólová sezóna byla nejlepší v jeho kariéře. V předešlých 2 sezónách se mu podařilo vstřelit 25 a 29 gólů, nicméně současná třicítka mu k získání 3. Zlaté kopačky v řadě nepomohla.

“Je dobré mít konkurenci a je to dobré pro samotnou Premier League, která má 2 hráče, kteří vstřelili 30 gólův jedné sezóně” řekl Kane.

“Osobně to pro mě bylo dobré zlepšení z loňska, kdy jsem měl 29 gólů, takže zaokrohlená 30 je fajn.

“Mo v této sezóně odvedl neuvěřitelnou práci a zaslouží si to, ale už se těším na tuto soutěž v příští sezóně.

“Pro mě je důležité toto opakovat sezónu po sezóně. Je to má 4. sezóna a poprvé, co jsem v Premier League dosáhl 30 gólů. Nyní je můj cíl toto udržet pro další 3 nebo 4 roky po sobě.

“Každý hráč chce podávat konzistentní výkony a ty jsou právě tím, co definuje dobrého hráče od skvělého. Tento rok měl výborný a vypadá jako velmi dobrý hráč, takže uvidíme, co předvedeme v příští sezóně.”

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.