‘Sterling je lepší než Neymar’

Křídelník Manchesteru City Raheem Sterling zaznamenal v loňské sezóně více gólů a asistencí, než Neymar – toho však potkalo vážné zranění – a v národním týmu svou fantastickou formu předvádí také. 

Raheem Sterling je jedním z 5 nejlepších hráčů světa a alespoň podle bývalého hráče Chelsea a Marseille Tony Cascarina je lepší než Brazilská hvězda hrajících v barvách PSG.

Naposledy své schopnosti Sterling předvedl během sobotního kvalifikačního utkání Anglie proti Bulharsku, kde přispěl gólem i asistencí a pomohl tak k výhře svého týmu 4-0.

Neymar se před pár dny vrátil do národního týmu Brazílie, kde na přivítanou skóroval gól a jeho tým nakonec remizoval s Kolumbií 2-2. Nicméně co se týká Cascarina, Sterling jej v posledních sezónách překonal.

“Koho byste měli v týmu raději? Neymara nebo Sterlinga? Já rozhodně Sterlinga” řekl pro talkSPORT.

“Ignorujte, prosím, všechno to, co se kolem Neymara dělo mimo hřiště. Já osobně si myslím, že co se týká fotbalu, Sterling je lepší. 

“Jeho čísla jsou lepší a hraje v kvalitnějším týmu. Viděl jsem Neymara dělat triky, které žádný současný hráč nedokáže, ale pokud chcete fantastického hráče pro svůj tým, který bude skórovat góly, Sterling je tím pravým.

“Klidně bych se i pohádal, že je Sterling jedním z top 5 hráčů na světě. 

“To, co mě na Sterlingovi baví nejvíce, je jeho vývoj. Ten byl dramatický.

“Pokud byste ho zítra umístili na přestupový trh, Man City si za něj může žádat 150m liber. 

“Pokud bude pokračovat tak, jako doposud, za pár let bude nejlepším hráčem na světě a kandidátem na Zlatý míč.”

Kdo je lepším hráčem - Neymar nebo Sterling?

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.