Doba čtení: < 1 minuta

Liverpoolská mašina včera převálcovala Crystal Palace poměrem 4-0, připsala si tři body do tabulky Premier League a k úplné jistotě zisku trofeje po dlouhých třiceti letech už svěřencům Kloppa stačí pouhé dva body. A nemusí se o ně ani zasloužit v dalším zápase. Pokud dnes Manchester City v souboji s Chelsea nezvítězí, v táboru Liverpoolu budou moci naplno propuknout oslavy.

Pod podmínkou, že Citizens dnešní večerní zápas zvládnou za tři body, se oslavy Liverpoolu odloží aspoň o pár dnů. O to pikantnější by mohlo být následné rozuzlení celého boje o titul, jelikož v dalším zápase na sebe právě týmy Liverpoolu a Manchesteru City narazí. Vzájemný souboj hraný na Etihad Stadium je na programu 2. července od 21:15. Jestliže by k tomuto scénáři došlo, Reds by k zabezpečení titulu potřebovali získat minimálně bod za remízu.

Pokud by i tento vzájemný zápas s Liverpoolem dokázal Manchester City vyhrát, znamenalo by to další odložení oslav. Poté by se Liverpoolu naskytla možnost pozvednout trofej vítězstvím nad Aston Villou v domácím prostředí na Anfield. Tento zápas je naplánovaný na neděli 5.7.

Liverpoolu stačí udělat poslední krůček a dočká se vytouženého vítězství v domácí soutěži po dlouhých třiceti letech. Zraky všech fanoušků se tak budou upínat na dnešní zápas Chelsea se City.

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..