Záložník Manchesteru United Nemanja Matič odhalil, že hvězdní hráči se na tréninkovém hřišti před svým koučem v případě prohry schovávají. 

Pozdní gól Marucse Rashforda uhrál svému týmu sobotní výhru nad Bournemouthem 2-1 a jedná se o jejich 2. výhru v řadě, ale otazník nad hlavami Rudých ďáblů kvůli náročnému začátku sezóny stále visí.

A Matič, který Portugalského trenéra následoval z Chelsea na Old Trafford, odhalil, že se on i jeho spoluhráči snaží v případě prohraného zápasu svému koučovi vyhnout.

“Je to skvělý člověk. Je to úplně jiný muž mimo hřiště.

“Je na něj vyvíjen obrovský tlak, protože každý očekává, že bude jen vyhrávat. Když se nám to nepovede, všichni potichu čekáme na jeho reakci. Rád vyhrává a když prohrajeme, schováváme se před ním na tréninkovém hřišti a snažíme se mu vyhýbat. 

“Je šťastný, když hrajeme dobrý zápas a získáme výhru, ale když ne, jako každý manažer, chce, abychom byli příště lepší. A hledá způsob, jak vyhrát hned při nejbližší příležitosti.”

Špatný start United v nové sezóně vyvolal spekulace ohledně neklidu v šatně, ale Matič vše vyvrátil. “Jsme jednotní. Když vyhrajeme, držíme pospolu, když prohrajeme, držíme pospolu.

“To, co se píše v médiích, není pravda. Tvrdě pracujeme a budeme tak pokračovat.”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.