Kevin De Bruyne by se mohl vrátit ze svého zranění zpátky do zápasu již o tomto víkendu, kdy si jeho tým zahraje důležité utkání proti Liverpoolu. 

Záložník Cityzens se po dvou měsících vrátil do tréninku Manchesteru City ze zranění kolene, které utrpěl již v srpnu.

Na otázku, zda bude Kevin De Bruyne k dispozici pro nedělní utkání, trenér Guardiola řekl: “Uvidíme v sobotu.”

Benjamin Mendy se do tréninku navrátil také, ale účast Ilkay Gundogana je po zranění proti Hoffenheimu velkou pochybností.

Manchester City vybavili svůj týmový autobus 15 kamerami ve snaze vyhnout se opakovanému útoku Liverpoolských fanoušků, jako se stalo v dubnu tohoto roku v rámci zápasu čtvrtfinále Ligy Mistrů.

Guardiolu tento incident velmi znepokojil, ale nyní dodal: “Liverpool by měl být naštvaný, ne já. Policie věděla o tom, co se to stalo. Nyní by měli být připraveni, ale uvidíme, jak to dopadne tentokrát.”

Někteří fanoušci Manchesteru City na sociálních médích vyzvali ostatní příznivce Manchesterskéh celku, aby se na nedělní zápas na Anfieldu dostavili dříve a přivítali tak autobus svého týmu. Guardiola ale doufá, že se tentokrát zápas odejde bez jakýchkoliv problémů. “Nejlepší by bylo, kdyby lidé přijeli na stadion, vešli dovnitř a užili si zápas.”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Přidejte si stránku k Oblíbeným ⭐

 

Komentáře

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.