kevin de bruyne KDB
Doba čtení: < 1 minuta

Klíčový hráč Manchesterského celku Kevin De Bruyne podepsal se City dvouleté prodloužení své smlouvy, což znamená, že je klubu na Etihad stadionu zavázán až do roku 2025. 

Belgický reprezentant v červnu oslaví 30. narozeniny a zdá se, že většinu své fotbalové kariéry přeci jen stráví v City.

Do Manchesteru přišel v roce 2015 z německého Wolfsburgu a od té doby bledě modrému celku pomohl k 7 trofejím, přičemž v letošním ročníku má tým Pepa Guardioly našlápnuto k několika dalším.


 Manchester City na cestě ke Quadruple? 


 

Kevin De Bruyne se ustálil jako jeden z nejlepších hráčů na své pozici a zprávy o jeho prodloužení smlouvy tak určitě nepotěšily top evropské kluby.

“Nemohl bych být šťastnější. od svého příchodu do City v roce 2015 jsem se tady cítil jako doma. Miluji své fanoušky, má rodina se zde usadila a má hra se vyvinula tím správným směrem”, řekl Kevin De Bruyne.

“Tento fotbalový klub je zaměřen na úspěch. Nabízí mi vše, co potřebuji k tomu, abych maximalizoval svůj výkon. Takže podepsání této smlouvy bylo přímým rozhodnutím. Hraju nejlepší fotbal své kariéry a upřímně cítím, že přijde ještě něco lepšího.

„Pep a já vidíme fotbal stejným způsobem. Mít takový vztah s manažerem je pro mě velmi důležité, protože naše cíle jsou zcela sladěny a chceme ty stejné věci.

„Nyní se zaměřuji na to, abychom zajistili úspěšný konec současné kampaně. Naše výsledky a výkony byly zatím vynikající, ale musíme se ujistit, že sezónu zakončíme trofejemi, které si zasloužíme,” dodal.

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..