Doba čtení: < 1 minuta

Jurgen Klopp se domnívá, že komentáře Josého Mourinha o tom, že Liverpool musí v příští sezóně vyhrát titul Premier League, byly dětinské. 

Mourinho, který za poslední 2 roky utratil £185m, což je více než Klopp, tento týden řekl, že nedávná aktivita Liverpoolu na přestupovém trhu a velké investice do nových posil znamenají to, že v nadcházející sezóně musí doručit titul. 

Mourinho také označil Kloppovu změnu názoru za ‘směšnou’, ale Němec trvá na tom, že se nenechá Mourinhovými komentáři nijak ovlivnit.

Na otázku, zda se Mourinho snažil hrát psychologické hry, Klopp řekl: “Ano, rozhodně, ale to je v pořádku. 

“Ale slyšel jsem, že José mě shledal vtipným a jeden z mých největších životních cílů je vykouzlit úsměv na tváři Josému! To se nestává příliš často a když se to stane, tak kvůli Liverpoolu – dobrá práce!

“V minulosti jsem řekl pár věcí. Nemohu si přesně pamatovat všechno to, co jsem řekl, ale vím, co jsem řekl o přestupu Paula Pogby. 

“Nikdy bych o Manchesteru United nemluvil sám od sebe, vždy, až se mě někdo zeptá a jsem natolik slušný, abych mu svou odpověď sdělil. 

“To vždy není ta nejlepší věc, co můžete udělat, ale nakonec je mi jedno, co José říká. Žijeme ve svobodném světě a může si říkat cokoliv ho napadne. 

“Pokud je šťastný kvůli našim přestupům, tak to je ještě lepší, ale víme moc dobře, že to automaticky neznamená, že doručíte titul.”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..