Doba čtení: 2 minut(-y)

Jurgen Klopp vyloučil možnost Liverpoolu zisku Lionela Messiho, přiznal ale, že by jej v Anglii rád přivítal.

Pokud žijete v posledních dnech někde pod kamenem, Lionel Messi řekl Barceloně, že chce využít klauzule ve své smlouvě a zdarma Katalánce opustit. Klub La Ligy se ale domnívá, že tato možnost pro Argentince vypršela k 10. červnu a má s nimi smlouvu až do roku 2021 s výstupní klauzulí ve výši 700m eur. Hráč se ohání tím, že sezóna byla kvůli koronavirové pandemii posunuta a proto je jeho klauzule stále platná.

Celá situace a možnost, jak by jej mohl jiný klub získat, je vysvětlena tady.

Na otázku, zda Liverpool zvažuje se pokusit Argentince nalákat na Anfield, trenér Reds odvětil: “Zájem? Kdo by nechtěl Messiho ve svém týmu? Ale není šance. Tato čísla nejsou absolutně pro nás. Ale skvělý hráč, abych byl upřímný!”

Zdroj Sky Sports News uvádí, že jak Lionel Messi, tak Pep Guardiola by rádi vzájemnou spolupráci obnovili a proto se intenzivně spekuluje o jeho přestupu do Manchesteru.

“Pomůže to rozhodně Man City a a bude náročnější je porazit”, dodal Klopp.

“Pro Premier League by bylo 100% skvělé mít toho nejlepšího hráče světa…”

“Bylo by zajímavé to sledovat. Nikdy v žádné jiné lize, než španělské, nehrál. Fotbal tady je jiný. Rád bych to viděl, ale nejsem si jistý, zda se toho dočkám.”

Lionel Messi si proti anglickým celkům zahrál v celkem 34 zápasech. Během nich si připsal 26 gólů a přidal 6 asistencí. Celkem se postaral i o 2 hattricky.

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..