Doba čtení: < 1 minuta

Jurgen Klopp naznačil, že by mohl zůstat trenérem Liverpoolu déle, než jen do roku 2024, dokdy mu běží smlouva, i když původně uvedl, že po vypršení stávajícího kontraktu odejde. 

53-letý Němec podepsal prodloužení smlouvy v loni v prosinci a tím si zajistil setrvání na Anfieldu na další 4 roky. Předtím se spekulovalo o tom, že poté, co jeho původní smlouva v roce 2022 skončí, dá si od fotbalu pauzu.

Sám promluvil o tom, že by si rád vzal roční sabatikl a i když nyní přiznal, že i taková možnost existuje, dodal také, že by zvážil delší setrvání v klubu. “Mnoho lidí se mě na tuto otázku ptá. Nikdy jsem neslyšel, že by se na to někdo ptal Pepa Guardioly a jeho kontrakt vyprší už příští rok” řekl Klopp v rozhovoru s Leeroy Matatou na Youtube.

“Ve smlouvě mi zbývají čtyři roky a to je ve fotbale jako věčnost. Během té doby se toho může hodně stát. Ale předpokládám, že za 4 roky bych přemýšlel, zda prodloužit nebo ne.

“Pokud ne, pojedu na dovolenou. Až odejdu z Liverpoolu, rozhodně nepřijmu novou pozici následující den. To určitě ne. Vezmu si roční volno.”

Pokud Klopp na Anfieldu opravdu zůstane až do roku 2024, strávil by v tomto klubu devět let. Stal by se tak nejdéle sloužícím manažerem Liverpoolu od Boba Paisleyho, který seděl u kormidla Reds mezi lety 1974 a 1983.

Na trenéra, který ale strávil v Liverpoolu nejvíce let, stále nemá. Je jím Tom Watson, který byl hlavním koučem neuvěřitelných 19 let (1896-1915).

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..