Klopp o SMS svým hráčům, noc po prohře 7-2 i Evertonu

0
liverpool derby
Doba čtení: 2 minut(-y)

Trenér Reds Jurgen Klopp odhalil, že po debaklu s Aston Villou, která je zničila výsledkem 7-2, poslal svým hráčům dlouhou SMS. 

Šokujcí prohra anglických mistrů ve čtvrtém kole Premier League přišla těšně před reprezentační přestávkou. Klopp tak neměl šanci si se svými hráči promluvit a zápas s nimi rozebrat.

Po těžké noci, kdy nebyl schopen ke svým hráčům mluvit, se Jurgen Klopp následující ráno rozhodl je kontaktovat alespoň skrze SMS. Tu rozeslal celému týmu.

Klopp se v ní podělil o své emoce a myšlenky a věří tak, že díky tomuto gestu mohou tuto kapitolu uzavřít a začít se plně soustředit a připravovat na nadcházející ligové klání s Evertonem.

“Noc po zápase nebyla tou nejlepší v mém životě, ale ráno jsem hned vstal a věděl jsem, že musím se svými kluky mluvit. V klubu už ale nebyli. 

“Proto jsem jim poslal dlouhou, dlouhou SMS zprávu, ve které jsem se podělil o své myšlenky a celkově o tom, co se stalo. Poté jsem se cítil mnohem lépe, protože jsem to ze sebe dostal a díky tomu se můžeme posunout dopředu. A nepřemýšlet stále nad tím, co jsme udělali. 

Seřazeno: Nejlepší přední trojice Velké 6 Premier League

“Nyní jsme tady a máme dostatek času se se vším popasovat. Prohrát zápas je přesně opakem toho, co chcete. Prohrát výsledkem 7-2 je ještě horší, ale někdy to může být nápomocné.

“Další příležitost se nám naskytne v sobotu odpoledne v zápase s Evertonem. To bude zajímavé, protože se postavíme týmu, který začal novou sezónu senzačně a my naopak zažili velký šok. Takže uvidíme, kdo se s čím bude vyrovnávat lépe”, řekl kouč na tiskové konferenci.

Toffees v současné chvíli sedí na prvním místě tabulky Premier League se 4 vyhranými zápasy.

Klopp ale není fantastickou formou Evertonu nijak překvapen. “Top tým, top manažer. To, co si myslím o Carlu Ancelottim, nebylo nikdy tajemstvím. Nejde jej respektovat více a to jako člověka i trenéra. Je to skvělý chlap. 

“Věděl jsem už od prvního dne, kdy s Evertonem podepsal, že se stane našim velkým vyzyvatelem.”

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..