Trenér Liverpoolu Jurgen Klopp je přesvědčený, že žádní hráči v jeho týmu nepodvádí. K tomu jej vedlo obvinění směrem k hvězdě Reds Mohamedu Salahovi za to, že v zápase proti Arsenalu simuloval. 

Salah skóroval 16. gól této sezóny a rozhodčí Michael Oliver rozhodl o tom, že byl v prvním poločase sražen k zemi obráncem Gunners Sokrati Papastathopoulosem.

Řecký obránce pak při odchodu do šatny o přestávce Salaha konfrontoval a zpochybňoval rozhodnutí o přidělené penaltě.

Salah se s podobnou situací v poslední době setkal při pár dalších příležitostech, naposledy se hodně debatovala penalta v zápase proti Newcastle na Štěpána 26.12.

Klopp svého hráče bránil při obou těchto situacích, nicméně v pořadu Sky Sports News Ref Watch bývalý rozhodčí Premier League Dermot Gallagher s rozhodnutím zápasového rozhodčího souhlasil (proti Newcastle).

“Podívejte, jsem v Liverpoolu tři roky. A o jedné z věcí, o které jsem se v anglickém tisku dočetl, byl pořad Ref Watch po zápase.

“Ne při mnoha příležitostech jsem si pomyslel ‘Tak to byla penalta’ a pak se zpětně přesvědčil o tom, že to bylo nesprávné rozhodnutí.

“Dermot Gallagher po zápase s Newcastle řekl ‘penalta’. Měl tam ruku. 

“Je snad k penaltě potřeba krev? Nemyslím si to. 

“To, co se stalo se Sokratisem, jsem si zpátky nevyhledával. Takže nevím, jak to tam bylo, ale rozhodčí byl blízko. V našem týmu simulanty nemáme a tohle nafilmováno nebylo. O tom rozhoduje rozhodčí.”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zapněte si upozornění na naše články, ať už Vám neunikne ani jeden 🔔

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.