Doba čtení: < 1 minuta

Jurgen Klopp věří, že jeho tým v remíze 1-1 proti West Hamu nakonec zaplatil za náhodné rozhodnutí rozhodčích.

Sadio Mané poslal Reds do vedení ve 22. minutě hry, kdy Jamesi Milnerovi nebyl uznán offsajd.

Po tomto kontroverzním otevření skóre ale Michail Antonio vyrovnal a Klopp po finální odpískání zápasu zamířil za hlavním rozhodčím Kevinem Friendem. “Měli jsme dobré chvíle, skórovali gól, o kterém mi bylo nyní řečeno, že byl offsajd. To trochu vysvětluje druhý poločas, protože rozhodčí to moc dobře věděl.

“O přestávce věděl, že to byl jasný offsajd a následně jsme viděli mnoho zvláštních situací. Nebyly rozhodující, ale spíš nám narušovaly rytmus. A to nám samozřejmě nepomohlo.

“Pokud bych v prvním poločase udělal chybu, nechci ji ještě prohlubovat” řekl Klopp.

Liverpool v posledních 5 zápasech přišel o 7 bodů. Nejdříve prohráli proti Man City a následovaly remízy proti Leicesteru a nyní West Hamu. Přitom v prvních 20 utkáních ztratili pouhých 6.

Reds si museli poradit bez Jordana Hendersona i Georginia Wijnalduma, kteří byli na poslední chvíli ze zápasu vyloučeni. A právě to mělo podle Kloppa na jejich výkon velký vliv. “Nebyla to naše nejlepší hra, protože jsme hráli proti těžkým soupeřům.

“Je to zasloužená remíza, kterou nyní bereme. Uvidíme, kdo bude k dispozici pro víkendový zápas.

“Museli jsme hrát jinou formaci, kterou jsme po posledním tréninku třikrát měnili. To náš rytmus poškodilo.”