Jurgen Klopp přijal obvinění ze strany Fotbalové asociace, která mu za divoké oslavy gólu v Merseysideském derby udělila pokutu v hodnotě £8000. 

Liverpool si v nedělním derby zajistil v posledních vteřinách zápasu vítězství 1-0 nad svými odvěkými rivaly a to díky gólu Divocka Origiho v 96. minutě. Trenér Liverpoolu tak nemohl ovládnout emoce a rozběhl se na oslavu za brankářem Reds Alissonem na hřiště.

Klopp přestupek akceptoval a dostal zároveň varování před podobnými budoucími pochybeními.

Trenér Reds krátce po zápase přiznal, že to nebylo rozumné a svému rivalovi, trenéru Evertonovi Marcu Silvovi, se omluvil. Řekl: “Musím se omluvit, protože jsem nechtěl být neuctivý, ale nemohl jsme si pomoct” řekl Klopp. “Prostě se to stalo!”

“Plán nebyl rozběhnout se na trávník a oslavovat! Když jsem to chtěl zastavit, byl jsem už Alissonovi moc blízko. Byl překvapený! Bylo to vůbec to poslední z celého zápasu. Oba týmy hrály fantasticky a byl to neuvěřitelný boj.

“Po zápase jsem se Marcu Silvovi omluvil, mluvili jsme spolu a řekl jsem mu, že jeho práci respektuji, protože ji odvádí na výbornou.”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zapněte si upozornění na naše články, ať už Vám neunikne ani jeden 🔔

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.