Doba čtení: < 1 minuta

Výkonná ředitelka Tottenhamu Donna-Maria Cullen trvá na tom, že kritika směrem k Danielu Levymu je velmi nespravedlivá. 

Část příznivců Spurs věří, že předseda klubu nechce v létě investovat do nových posil, což naznačuje i dočasný počet podepsaných hráčů, který sedí stále na nule. Do konce přestupového okna přitom zbývá něco málo přes týden.

Nicméně Cullen věří, že toto je ‘nedorozumění’ a Mauricio Pochettino je naprosto vyrovnaný i přesto, že argentinský kouč se na začátku léta dušoval, že chce mít přestupový obchod vyřešený jak nejdříve to bude možné.

Cullen na konferenci předsezónní tour po USA řekla: “Daniel pracuje s trenéry velmi intenzivně a vždy tomu tak bylo. 

“Jasně si stanovuje cílové hráče, pracuje na tom, aby je získal a náš přístup k přestupům je stejný jako mají ostatní kluby. Mauricio je naprosto vyrovnaný. Také si myslím, že problémem může být nepřesná interpretace jeho komentářů. Řekne vám, že neměl na mysli jít plně do toho a utratit velké peníze. 

“Někdy je to frustrující dočítat se o Danielovi v médiích a přitom většina z toho není pravdou. Soustředí se na to, aby tomuto klubu doručil vše, co potřebuje – a to je důvod, proč si my, kteří pracujeme kolem něj, myslíme, že tato kritika je velmi nespravedlivá.”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Přidejte si stránku k Oblíbeným ⭐

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..