Doba čtení: < 1 minuta

Manchester City a přeševším jejich trenér Pep Guardiola se modlí, aby zranění Nathana Akého, který se ze zápasu Nizozemska odbelhal už po 6 minutách hry, nebylo nic vážného. 

Přátelský zápas Nizozemska se Španělskem skončil předčasně pro středního obránce Manchesterského celku Nathana Akého. Ten v 6. minutě po přihrávce brankáře Marca Bizota šel k zemi s viditelnou bolestí pravého hamstringu. Obránce nebyl schopen ve hře pokračovat a musel ho tak vystřídat Daley Blind.

Guardiolův tým utrpěl od začátku nové kampaně už několik zranění, včetně Benjamina Mendyho a Aymerica Laporte. Sám Aké ale na lavičce zraněných v této sezóně seděl také. Svému týmu chyběl v několika říjnových zápasech kvůli problému v třísle.

Nathan Aké se k Cityzens připojil letos v létě za 40m liber z Bournemouthu a odehrál za ně už 6 zápasů.

Je jasné, že tato zpráva jen utvrdí trenéra Pepa Guardiola v dalším volání o návrat 5ti střídání, která byla před začátkem nového ročníku Premier League zrušena a vrátilo se ke třem.

Ke Guardiolovi se přidal i manažer Liverpoolu Jurgen Klopp. Zatím to ale vypadá, že se nic měnit nebude, jak naznačil sám šéf Premier League.

Diskuze o počtu střídání sílí, opět se ozvali Klopp i Guardiola. V dohledné době změna nebude, tvrdí šéf PL

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..