V Premier League je nyní hned několik kandidátů na ztrátu své pozice tak, jako jsme viděli minulý týden při propuštění Mauricia Pochettina z Tottenhamu. Kdo by jej mohl brzy následovat?

V anglickém fotbale se schyluje k jednomu z nejdůležitějších období a kluby nechtějí riskovat ponechání si trenérů, kterým se v posledních týdnech či měsících nedaří doručovat pozitivní výsledky.

A hned prvním kandidátem na vyhazov je trenér Arsenalu Unai Emery. Jeho tým si ze sobotního domácího zápasu proti Southamptonu odnesl jediný bod a to ke všemu díky vyrovnávacímu gólu v 96. minutě. Saint v zápase dominovali a o celkovém zlepšení Gunners pod taktovkou Unai Emeryho se nedá hovořit. Velký rozdíl od toho týmu, který hrál pod Arsene Wengerem, nevidíme.

 

Dalším kandidátem je i kouč West Hamu Manuel Pellegrini. Ten sám po víkendové prohře proti Tottenhamu přiznal, že je pod velkým tlakem a chyba je nejen na straně hráčů, ale i jeho.

Kladiváři vítězství neoslavili už v posledních osmi zápasech napříč soutěžemi, přičemž 6 z nich prohráli a propadli se na 16. místo tabulky.

Velký podíl na tom má i brankář Lukasz Fabianski, který je dlouhodobě zraněný a v bráně jej musel nahradit Roberto Jimenéz. Fabianski si zranění přivodil v remíze 2-2 proti Bournemouthu a před tímto utkáním West Ham obdržel pouhé 2 góly v 5 zápasech. Na druhé straně v následujících 6 utkáních Pellegriniho tým obdržel alarmujících 14 gólů a příčky v tabulce šly razantně dolů.

 

Nelze tady nezmínit ani Marca Silvu z Evertonu. Ten je na Goodison Parku pod obrovským tlakem a každý zápas by mohl být jeho posledním v této roli.

Všichni očekávali, že po odchodu Sama Allardyce přišel spasitel, který sice dobrou práci odvedl, ale nebyl tím člověkem, který by Karamelky poháněl kupředu.

 

Quique Sanchez Flores

Watford je svým přístupem k manažerům známý a je pravděpodobné, že k odchodu pomalu a jistě směřuje i Quique Sanchez Flores. Klub se trenérských změn nebojí a víkendová prohra 3-0 proti Burnley a ještě k tomu na domácí půdě pravděpodobně nepřejde bez povšimnutí. V této sezóně navíc vyhráli jediný ligový zápas.

 

A co říkají sázkové kanceláře?


Marco Silva – 1,33

Unai Emery – 3,50

Manuel Pellegrini – 13 

Quique Flores – 17

Ole Gunnar Solskjaer – 26

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

1 komentář

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.