Marcus Rashford je ako ušitý pre ofenzívnu hru Manchesteru UTD. V doterajšej sezóne vstrelil 14 gólov, a hral pohodlne tam kde ho postavil Solskjaer. Predtým, ako v Januári utrpel zranenia chrbta, sa Rashford predvádzal s istotou a oveľa výraznejšie ako kedykoľvek predtým.

Keďže vie Rashford nastupovať ako center ale aj na ľavom krídle, dokáže prebehnúť cez obráncov bez nijakých veľkých problémov. Rashford dokáže byť veľmi smrtiaci hlavne z protiútokov. Mohli sme to napríklad vidieť v zápasoch proti Chelsea a Norwich City.

Krídeľník Daniel James mu poskytol tri prihrávky z ktorých potom vstrelil aj góly. Toto duo kombinuje dobrú rýchlosť a výhodu. To že si rozumejú prináša tímu úspech. Rashfordove prenikanie za obranu vyústilo v fauly v prospech United. Z penált dokázal vstreliť 5 gólov. Najbližšie je knemu Riyad Mahrez z Manchestru City.

Všetci útočnici, vrátane Rashforda, môžu byť použitý v rôznych spôsoboch a situáciách. Tento Anglický útočník vyrástol do veľmi dobrého, ak nie úžasného, útočníka ktorý v 133 zápasoch PL vstrelil 41 gólov. A predpokladá sa že Rashford bude ešte viac smrtiaci pri novom hráčovi ktorým je Bruno Fernandes. Keď si oni začnú rozumieť tak ich už nič nezastaví.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.