Doba čtení: < 1 minuta

Leicester City konečně dokončili registraci záložníka Adriena Silvy, ale v domácím utkání proti Huddersfieldu si ještě nezahraje. 

Leicester Silvu koupil v poslední den letního přestupového okna za £22 milionů, nicméně jeho registrační dokumenty přistály ve schránce FIFA 14 vteřin po termínu. 

Lišky se následně odvolali u rozhodčího sodu pro sport, ale neuspěly. Od té doby byl jak Portugalský hráč, tak i klub na mrtvém bodě. 

Jakmile se lednové okno po půlnoci otevřelo, zaslali Fotbalové asociaci všechny dokumenty a nyní to je na nich, aby to předali dále světovému řídícímu orgánu fotbalu. To znamená, že Silva si konečně 4 měsíce po svém přestupu může za Leicester zahrát, ale pravidla FA říkají, že nemůže hrát ten den, který jej klub registroval, takže novoročního zápasu se ještě neúčastní.

Pro LCFC TV sám hráč řekl: “Bylo to velmi frustrující období, ale naštěstí tyto časy už jsou za mnou a já jsem velmi šťastný, že si nyní zahraju. Bylo velmi důležité nepřestat pracovat. Mohl jsem tak trénovat ještě více, ale není nic lepšího než opravdový zápas. 

“Budu v dobré kondici, protože jsem na sobě tvrdě pracoval – z toho obavy nemám – ale musím pravidelně hrát, abych se zlepšil.”

1 komentář

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..