Doba čtení: < 1 minuta

Leicester City zaznamenal vůbec největší ztrátu za finanční rok před zdaněním – částka, která neobsahuje rekordní prodej Harryho Maguireho, za kterého od Manchesteru United obdrželi 80 milionů liber. 

Roční výsledky Lišek se vztahují na období končící 31.5.2019 a obsahují kompenzaci ve výši £8,8m, kterou museli zaplatit Brendanu Rodgersovi a jeho trenérskému týmu, aby je přesvědčili k přestupu na King Power stadion.

Klub také provedl značné investice do nového tréninkového hřiště, na které se chtějí přestěhovat ještě v této sezóně a které je bude stát okolo 100 milionů liber. Kromě toho dal předseda Aiyawatt Srivaddhanaprabha zelenou i rozšíření jejich stadionu.

Generální ředitelka Susan Whelan k výsledkům řekla: “Jsme klub s velkými ambicemi. Chceme se každou sezónu zlepšovat a zajistit, že můžeme bojovat v elitní soutěži se stále větší konzistencí.”

I přes slabší začátek v novém roce je Rodgersův tým na cestě zajistit si pro příští sezónu fotbal v Lize mistrů. Nyní sedí na 3. místě tabulky Premier League a od 4. Chelsea je dělí 5 bodů. Do konce této sezóny pak zbývá odehrát 10 utkání.

Ve středu večer je ale čeká 5. kolo FA Cupu proti Birmingham City.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..