Doba čtení: < 1 minuta

Předseda Manchesteru City přiznal, že klub zvažuje letní přestup Lionela Messiho na Etihad stadion. 

Argentinská hvězda se k přestupu do Manchesteru City a obnovení spolupráce s Pepem Guardiolou přiblížila už letos v létě. Barcelonu chtěl opustit s odvoláním na klauzuli, kterou měl zahrnutou ve smlouvě. Nakonec ale na Camp Nou zůstal, i přesto, že veřejně promluvil o svém přání odejít, na což Barcelona odmítala přistoupit.

To ale neznamená, že jeho příchodu do Premier League se už nedočkáme. Předseda Manchesteru City, který byl s Messim spojován nejvíce, přiznal, že klub o této možnosti jedná. Omar Berrarda řekl: “Je to nejlepší hráč světa, je to nejlepší hráč své generace. Myslím si, že každý klub by rád prozkoumal možnost, jak jej pro svůj tým podepsat. 

“Je těžko odhadovat, co se stane. Když se podíváte zpátky na ty dva týdny, co se v Barceloně udály, je těžko říct, co se stane příští léto. 

“Messi je generační talent. Je to nejlepší hráč na světě a pravděpodobně vyjímkou potenciálních investic, které bychom jinak neudělali. Naše plány jsou ale provedeny s ohledem na stávající tým.

“Na každou z pozic musíme být připraveni, protože nikdy nevíte, co se stane. Zároveň si ale myslím, že máme finanční sílu a systém, který povolí udělat v případě potřeby jisté investice”, řekl Omar Berrarda pro Manchester Evening News.

Messi na začátku této sezóny přiznal porážku ve svém přání Barcelonu opustit, jelikož jediná možnost byla, že zájemce bude muset zaplatit jeho výstupní klauzuli 700m eur.

 

Více článků ⚽

 

1 komentář

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..