Doba čtení: 2 minut(-y)

Přinášíme Vám kompletní rozpis zápasů skupinové fáze Ligy Mistrů.

 

Úterý 18. září

Club Brugge vs Dortmund

Monako vs Atlético Madrid

Barcelona vs PSV

Inter vs Tottenham

Liverpool vs PSG

Crvena zvezda vs Neapol

Galatasaray vs Lokomotiva Moskva

Schalke vs Porto

 

Středa 19. září

Ajax vs AEK

Benfica vs Bayern Mnichov

Šachtar vs Hoffenheim

Manchester City vs Lyon

Real Madrid vs Řím

Plzeň vs CSKA Moskva

Young Boys vs Manchester United

Valencia vs Juventus

 

Úterý 2. října

Bayern Mnichov vs Ajax

AEK vs Benfica

Hoffeinheim vs Manchester CIty

Lyon vs Šachtar

SCKA Moskva vs Real Madrid

Řím vs Plzeň

Juventus vs Young Boys

Manchester United vs Valencia

 

Středa 3. října 

Atlético Madrid vs Club Brugge

Dortmund vs Monako

Tottenham vs Barcelona

PSV vs Inter

PSG vs Crvena zvezda

Neapoli vs Liverpool

Lokomotiva Moskva vs Schalke

Porto vs Galatasaray

 

Úterý 23. října

AEK vs Bayern Mnichov

Ajax vs Benfica

Hoffenheim vs Lyon

Šachtar vs Manchester City

Řím vs CSKA Moskva

Real Madrid vs Plzeň

Young Boys vs Valencia

Manchester United vs Juventus

 

Středa 24. října

Club Brugge vs Monako

Dortmund vs Atlético Madrid

PSV vs Tottenham

Barcelona vs Inter

PSG vs Neapol

Liverpool vs Crvena zvezda

Lokomotiva Moskva vs Porto

Galatasaray vs Schalke

 

Úterý 6. listopadu

Monako vs Club Brugge

Atletico Madrid vs Dortmund

Tottenham vs PSV

Inter vs Barcelona

Crvena zvezda vs Liverpool

Neapol vs PSG

Porto vs Lokomotiva Moskva

Schalke vs Galatasaray

 

Středa 7. listopadu

Bayern Mnichov vs AEK

Benfica vs Ajax

Lyon vs Hoffenheim

Manchester City vs Šachtar

CSKA Moskva vs Řím

Plzeň vs Real Madrid

Valencia vs Young Boys

Juventus vs Manchester United

 

Úterý 27. listopadu

AEK vs Athény

Bayern Mnichov vs Benfica

Hoffenheim vs Šachtar

Lyon vs Manchester City

CSKA Moskva vs Plzeň

Řím vs Real Madrid

Manchester United vs Young Boys

Juventus vs Valencia

 

Středa 28. listopadu

Atlético Madrid vs Monako

Dortmund vs Club Brugge

PSV vs Barcelona

Tottenham vs Inter

PSG vs Liverpool

Neapol vs Crvena zvezda

Lokomotiva Moskva vs Galatasaray

Porto vs Schalke

 

Úterý 11. prosince

Club Brugge vs Atlético Madrid

Monako vs Dortmund

Barcelona vs Tottenham

Inter vs PSV

Liverpool vs Neapol

Crvena zvezda vs PSG

Galatasaray vs Porto

Schalke vs Lokomotiva Moskva

 

Středa 12. prosince

Ajax vs Bayern Mnichov

Benfica vs AEK

Šachtar vs Lyon

Manchester City vs Hoffenheim

Real Madrid vs CSKA Moskva

Plzeň vs Řím

Young Boys vs Juventus

Valencia vs Manchester United

 

Vyřazovací fáze

17. prosince: Losování posledních 16 týmů

12/13/19/20. února: První kolo posledních 16

5/6/12/13. března: Druhé kolo posledních 16

15. března: Losování čtvrtfinále a semifinále

9/10. dubna: První kolo čtvrtfinále

16/17. dubna: Druhé kolo čtvrtfinále

30.4./1.5.: První kolo semifinále

7/8. 5.: Druhé kolo semifinále

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Přidejte si stránku k Oblíbeným ⭐

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..