Doba čtení: < 1 minuta

Jamie Carragher odhalil, že Liverpool chce prodat tři až 4 hráče a získat tak finanční prostředky na podpis Thiaga Alcantary. 

Bývalý obránce klubu ale dodal, že pokud Liverpoolu podpis španělského záložníka uteče, rozhodně se nebude jednat o konec světa.

Červení jsou na přestupovém trhu opatrní, po celé léto jsou ale spojováni s přestupem toho 29-ti letého hráče Bayernu, který je otevřen nové výzvě ve své kariéře. Pokud by k takovému přestupu došlo, Jurgen Klopp se netajil tím, že jeden ze stávajících záložníků prvního týmu bude muset odejít. A byl by to pravděpodobně Gini Wijnaldum, který je pro změnu spojován s Barcelonou a zájmem ze strany jejich nového manažera Ronalda Koemana.

Na celou tuto situaci byl Jamie Carragher dotázán v sobotním programu prvního kola PL na Sky Sports, kde řekl: “Liverpool má v kádru tři až 4 hráče, které chce prodat. 

“Nejdříve musí prodat předtím, než budou moci nakoupit. To byl i důvod Dejan Lovrena. Musel odejít, aby mohli přivést nového levého beka. 

“Thiago by dal záloze týmu něco nového, to bez pochyby.”

Reds utratili v předešlých přestupových oknech nemalé peníze a jen za podpisy Van Dijka a Alissona zaplatili dohromady 142m liber. Nejdříve ale museli prodat Philippe Coutinha, aby si takovou investici mohli dovolit, což zmínil i Carragher.

“Liverpool musel pustit hráče a podepsat Van Dijka a brankáře. Není důvod kupovat jen pro to, aby přivedli někoho nového. Je ale dle mého potřeba podepsat zálohu pro přední trojici. 

“Myslím si taky, že veškerý hluk okolo Thiaga je dost neuctivý k současné záloze týmu. Ano, přinesl by s sebou něco nového, ale pokud nepřijde, není to konec světa. Liverpool má i tak skvělý střed.”

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..