Jurgen Klopp byl spokojen se ziskem bodu na Emirates stadionu, ale věří, že jeho tým mohl zápas vyhrát v případě, že by byli více kliničtí v klíčových momentech hry. 

Gól Sadia Maného byl označen za offsajd a ještě v prvním poločase trefil Senegalec břevno hned při dvou příležitostech. Ale po hodině hry se Jamesi Milnerovi konečně podařilo zajistit si vedení pro svůj tým.

Nicméně vyrovnávací gól Alexandre Lacazetteho předurčil, že si oba týmy ze sobotního utkání odnesli po jednom bodě.

“Myslím si, že to byl gól” řekl Klopp o Maného a Firminově útočné situaci, kdy se Brazilcova střela odrazila od tyče a Mané ji poslal do sítě. V tom se ale zvedla vlajka ofsadjového rozhočího. “Byl to brilantní útok a to je to, co děláme i na trénincích. Udržíte jednoho hráče mezi středními obránci v lehkém ofsajdu a ten druhý hráč vezme míč. 

“Takže je škoda, že se to nezapočítalo jako gól. Ale smai jsme udělali o pár chyb více, než samotný rozhodčí. 

“Byl to intenzivní zápas. Velmi intenzivní. Bylo jasné, že Arsenal je v současnosti velmi dobrý tým a našim problémem bylo to, že jsme jim to v prvním poločase dost usnadnili. Nebyl jsem spokojený s formací, s naší kompaktností a dalšími podobnými věcmi. 

“Když jsme měli míč, byli jsme dobří. Nejdříve jste si řekli ‘oh, Arsenal přišel hrát’, ale při prvním útoku každý věděl ‘ok, ale oni taky nejsou špatní’. 

“Byla to otevřená hra. Dokázali jsme si vytvořit šance a měli jsme z nich skórovat. Van Dijk hned po zápase řekl ‘měl jsem mít hattrick’ a nepřipsal si jediný gól. Je to škoda.”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.