Liverpool utrpěl v pondělním zápase FA Cupu proti Wolves porážku 2-1 a to znamená, že v pohárové soutěži končí. Hraje v tom roli nějaká taktika? Alespoň základní sestava tomu napovídá. 

Mladý tým Reds, s 9 změnami v týmu vzhledem k čtvrtečnímu utkání proti Manchesteru City, nedokázali na Molineux uhrát vítěství proti domácím Wolves a během 4 pokusů pod vedením Jurgena Kloppa se přes 4. kolo FA Cupu ještě nedostali.

Nicméně s jejich umístěním v tabulce, kde sedí na 1. místě se 4 bodovým náskokem, tím jen odstranili další rozptýlení ve snaze vyhrát Premier League a Ligu Mistrů.

V případě, že by totiž postoupili do dalších kol pohárové soutěže, zápas by byl těsně před důležitým utkáním proti Bayernu Mnichov v Lize Mistrů.

S tímto se shoduje i Paul Merson, který po pondělním zápase řekl: “Myslím si, že je to jen další zápas, který dostali ze své cesty. Čeká je pár ligových utkání a musí nabít baterky. 

“Jsou ve skvělé pozici zapsat se do historie – ligu nevyhráli už 29 let. Chtějí se jen soustředit na double a nenechat se rozptylovat. 

“Pokud to tedy nebude mít vliv na jejich hráče, dvě prohry v řadě, bude to dle mého názoru ta nejlepší věc, co se jim stala.”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.