Giovani Lo Celso chce z Tottenhamu odejít

Hostující záložník Giovani Lo Celso chce ukončit své působení na severu Londýna a to kvůli nedostatku příležitostí na hřišti, píše španělský tisk.

Argentince si v Realu Betis vyhlídl předešlý manažer Tottenhamu Mauricio Pochettino, který byl na konci minulého měsíce propuštěn.

Lo Celso ale do zápasů pod vedením argentinského kouče zasahoval hlavně z lavičky a to celkem 6 krát, přičemž pouze jedinkrát se postavil na start.

S Pochettinovým odchodem a příchodem Josého Mourinha je ale jeho budoucnost v týmu nejistá, jelikož Portugalec jeho velkým fanouškem zrovna není. Mourinho jej během 3 zápasů v režii do akce povolal pouze jedinkrát a to na 2 minuty ve vyhraném utkání 3-2 nad Bournemouthem.

Marca dále píše, že Lo Celso proto doufá, že se mu podaří sezónní hostování v Tottenhamu ukončit dříve a odejít někam, kde mu bude nabídnuto více minut na hřišti.

Při jeho příchodu letos v létě panovala velká očekávání a to kvůli záložníkově loňské sezóně v dresu Realu Betis, kde nastřílel 16 gólů a přidal 5 asistencí, nicméně k takovým výkonům se ve Spurs ani nepřiblížil.