Doba čtení: 2 minut(-y)

Romelu Lukaku kritizoval způsob, jakým Manchester United (ne)zvládl jeho odchod z klubu a řekl, že ‘nás považují za hlupáky, ale moc dobře víme, kdo se úniku informací dopouští’. 

Belgický reprezentant se před pár týdny připojil za částku okolo 73m liber k Interu Milan poté, co se propadl v pořadí v týmu Ole Gunnar Solskjaera na Old Traffordu.

Před svým přestupem byl hostem podcastu Joshe Harta – hvězdy NBA hrající pro New Orleans Pelicans -, kde řekl: “Bylo řečeno mnoho věcí, kdy jsem se necítil v bezpečí. 

“Je strašně hodně spekulací ‘Rom odchází’, ‘Roma nechtějí’ a nikdo nepřišel a nedal tomu stopku. 

“Trvá to 3 až čtyři týdny. A já jen čekám na někoho, kdo to zastaví. To se ale nestalo.

“S klubem jsem se sešel a řekl jim, že by bylo nejlepší, kdybychom si každý šel svou vlastní cestou. Pokud někoho nechce chránit, spekulace se ven dostanou. A tomu se tak stalo. Chtěl jsem po nich pouze to, aby řekli, že ‘Rom bude o své místo bojovat’. To se ale po 4 nebo pět měsíců nestalo. 

“Bylo to jen ‘musí odejít’, ‘nezaslouží si tady být’. No dobrá, tak v tom případě chci odejít hned. Jsou to dvě různé věci bojovat o své místo a to, že víš, že jsi někde, kde tě lidé chtějí. 

“Pokud jsi šťastný, nezáleží na tom, zda sedíš na lavičce nebo jsi v základu. Ale nikdo mi neřekl, v jaké situaci se nacházím. A já jen musel přihlížet všem ho****, co se o mně psaly v médiích. Kdo jim ty informace poskytuje? Ne já. Ne můj agent. 

“Řekl jsem jim, že nechci být někde, kde o mě nemají zájem. Nejsme hloupí. Za hlupáky nás považují, ale moc dobře víme, kdo se úniku dopouští.”

Lukaku během svého působení v barvách Rudých ďáblů odehrál 96 zápasů a skóroval 42 gólů.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..