Jack Grealish
Doba čtení: 2 minut(-y)

Kapitán Aston Villy Jack Grealish si pěkně zavařil a to když naboural svého Range Rovera po večírku, který končil brzy nad ránem a to jen pár hodin poté, co vyzýval své fanoušky, aby zůstávali doma. 

Grealish svým autem naboural do 2 zaparkovaných vozů v okolí Birminghamu.

Kapitán Villanů je na fotografiích zachycen ve velmi zmatečném stavu, kterému předcházel večírek i přesto, že je v Británii zákaz vycházení.

Jack Grealish tak nyní čelí řadě otázek a policie v neděli sama potvrdila, že hledají řidiče bílého Range Roveru, který narazil do zaparkovaných vozidel. Angličanovo SUV také narazilo do železného zábradlí.

Předtím, než stihl místo činu opustit, si vyměnil pár slov s kolemjdoucím, nicméně ještě před příjezdem policie rychle utekl.

Večírek se měl konat v bytě bývalého spoluhráče Rosse McCormacka, což potvrdil i jeho soused: “Večírek trval celou noc, bylo to nesnesitelné. Vše skončilo až po 8. hodině ranní, kdy proběhla řada kolizí, které šly skrze byty snadno slyšet. 

“Venku pak vedle svého vozu stál Jack Grealish společně s ochrankou rezidentního bloku. Bylo zvláštní vidět fotbalovou hvězdu v takovém stavu. Vypadal velmi zmateně. 

“Došlo k několika konfliktům, jelikož lidé od něj chtěli odpovědi, on se ale snažil co nejrychleji zmizet.”

Tady ještě vyzýval k tomu, abychom všichni zůstali doma.

 

O pár hodin později to vypadalo asi takhle…

 

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

1 komentář

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..