maguire manchester united
Doba čtení: < 1 minuta

Harry Maguire dostal podmíněný trest odnětí svobody na 21 měsíců a 10 dní poté, co byl shledán vinným z opakovaného ublížení na zdraví, pokusů o úplatkářství, násilí proti veřejným zaměstnancům a urážkám.

Trest bude pozastaven, protože se jedná o první trestný čin a obvinění bylo přestupkem. Maguireho tým uvedl, že se odvolá.

Střední obránce Manchesteru United byl ve čtvrtek v noci zadržen řeckou policií společně se svým bratrem a kamarádem a to když se dostali do rvačky.

Celý incident se podle Harryho Maguira a jeho přátelé stal poté, co se jeho sestra stala obětí dvou mužů, kteří ji dali injekci s drogou.

Soud se uskutečnil v úterý za absence všech třech obviněných. Maguire po rozsudu řekl: “Po dnešním slyšení jsem svému právnickému týmu zadal rozhodnutí o tom, že se budeme odvolávat. 

“Zůstávám silný a věřím ve svou nevinu – pokud nic jiného, tak já, má rodina a přátelé jsme oběťmi.”

Nechybělo ani vyjádření Manchesterského celku: “Manchester United bere na vědomí verdikt řeckého soudu. Harry Maguire prohlásil, že je nevinný ve všech obviněních z přestupku, která proti němu byla vznesena, a nadále silně prosazuje svou nevinu.

“Je třeba poznamenat, že obžaloba potvrdila obvinění a poskytla důkazy v pozdních hodinách dne před soudním řízením, což obraně poskytlo minimální čas na přípravu. Žádost o odložení případu byla následně zamítnuta.

“Na tomto základě se právní tým Harryho Maguireho, spolu s podstatným množstvím důkazů, které vyvracejí obvinění, proti verdiktu odvolá, aby bylo umožněno úplné a spravedlivé slyšení později.”

Celý tento incident ale bude mít na Maguireho vliv i na hřišti, jelikož trenér národního týmu Gareth Southgate se rozhodl jej z těchto důvodů z výběru reprezentace odebrat.

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..