Doba čtení: < 1 minuta

Člen americké rodiny, která vlastní Manchester United, se odmítl omluvit fanouškům za katastrofální pokus o vytvoření Evropské Superligy.

Americká zpravodajka Sky News Sally Lockwood zastihla Avrama Glazera na Floridě a nabídla mu šanci adresovat obavy fanoušků: „Je to pro vás příležitost – možná omluva?“, řekla.

Pana Glazera se následně dotázala, zda není na čase, aby jeho rodina klub prodala, a zda jsou pro ně fanoušci United „pouze zákazníky“. Dále mu pak nabídla prostor k pár slovům směrem k fanouškům…

 

Ale ani na to pan Glazer nereagoval a poté, co nakoupil nějaké potraviny, beze slova odjel.


 

Atmosféra je na Old Traffordu v posledních dnech dost hustá. Fanoušci v neděli protestovali (nejen) před stadionem United a požadovali, aby Glazerovi uvolnili cestu novým majitelům.

Od chvíle, kdy se Manchester United minulý měsíc oficiálně připojil k 11 dalším klubům při založení Evropské Superligy, vztek fanoušků jen vzrůstá.

Glazerovi Manchesterský klub koupili už před 16 lety a i když od samého začátku jejich působení v klubu existovala opozice vůči jejich vlastnictví, nyní se vztah mezi nimi a fanoušky velmi zhoršil a je až toxický.

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..