Doba čtení: < 1 minuta

Steve Bruce našel oporu v majiteli Newcastle United Mikeu Ashleym i v takto těžké době, kdy fanoušci volají po jeho propuštění. 

Tlak na trenérskou pozici Steve Bruce se jen zintenzivnil po další prohře v rukách Sheffieldu United, kteří nad Strakami vyhráli svůj první zápas sezóny. Newcastle již neoslavil výhru v jediném z posledních 8 utkání.

Ale i přes nelibost fanouškovské základny má majitel Ashley, další nepopulární postava na St. James Parku, s Brucem dobrý pracovní vztah. Věří také, že je to ten správný muž, který výsledky obrátí k dobrému a co je důležitější, udrží Newcastle mimo sestupovou zónu.

Magpies nyní sedí na 15. místě tabulky Premier League a od sestupových míst je dělí 7 bodů, nicméně je nutné podotknout, že 18. Fulham má k dobru dva zápasy.

Po úterní prohře Steve Bruce řekl, že z klubu neodejde a téma týkající se jeho budoucnosti v klubu není na něm, aby zodpověděl. To prý přísluší jiným lidem. Za prohru na sebe ale vzal veškerou zodpovědnost.

“Nikdy od výzvy neodejdu. Pracuji v tomto dlouho na to, abych to respektoval, ale chápu, že především v prnví polovině jsme nehráli dobře a za to na sebe beru zodpovědnost. Já vybíral tým”, řekl po úterním zápase.

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..