Doba čtení: < 1 minuta

Chris Smalling si pochvaloval dramatický comeback Rudých ďáblů proti Crystalu Palace připomínající éru legendy Sira Alexe Fergusona.

Vítězný gól Nemanjy Matiče v nastaveném čase zajistil Unitedu 3 body poté, co v prvním poločase na Selhurst Parku prohrávali díky gólům Androse Townsenda a Patricka van Aanholta 2-0.

Smallingova hlavička v 55. minutě však odstartovala dramatické zotavení hostů, což je typickým rysem pro manažerskou éru Fergusona v klubu.

Na otázku, zda mu výkony připomněly hru pod Fergusonem, Smalling odvětil: “Ano, určitě. Neměli jsme tolik zápasů, ve kterých jsme se takto vrátili, to připouštím. Ale mohli jste vidět, jak blízko k sobě celý tým má, především když jsme všichni slavili společně. Moc to pro nás znamená, protože to bylo obrovské vítězství.

“Naše intenzita se radikálně zvýšila a mohli jste vidět asi 4 hráče Palace, kteří tuto fyzickou aktivitu nezvládali a měli křeče. To nám dalo tu výhodu, po které jsme šli.

“I kdyby to skončilo 2-2, jsem na nás pyšný, protože jsme podali skvělé výkony.

“Ukazuje to, že i když v prvním poločase hrajeme velmi špatně, že stále dokážeme po týmech jít. Navíc náš venkovní rekord je daleko horší než domácí, takže je to velké vítězství.”

United se po pondělním zápase vrátil zpátky nad Liverpool, nad kterými mají výhodu 2 bodů, nicméně v sobotu se právě tito odvěcí rivalové sejdou při klání na Old Traffordu.