José Mourinho označil svůj tým za ‘mistry v komplikacích’ a řekl, že někteří jeho hráči se nechali unést vítězstvím 3-2 proti Manchesteru City z minulého týdne. 

Portugalec byl svědkem překvapivé prohry svého týmu na domácím stadioně 1-0 proti poslednímu týmu tabulky Premier League West Bromu, jejíž výsledek potvrdil titul Manchesteru City.

“Jsme zaslouženě potrestáni. Jsme mistři v komplikacích. Všechno bylo překombinované. Hráči nechtěli a ani nehráli jednoduše. Celý zápas byl pomalý. Každý se míče dotkl vícekrát než bylo potřeba, každý se otočil vícekrát než bylo potřeba…

“Nemyslím si, že jsme si zasloužili prohrát, ale dali jsme jim možnost výhry tím, že jsme měli solidní obranu a zdráhali se využít útoku.”

Mourinho označil své hráče za ztrátu soustředění po výhře Manchesterského derby 3-2. “Vyhrál jsem 8 titulů a nejsem nadšený jen proto, že jsme vyhráli proti City. Jsou to další 3 body.

“Na druhou stranu mnoho lidí bylo unešených z výhry Manchesterského derby jen proto, že jsme vyhráli proti City.”

Mourinho trvá na tom, že to není vina United, že dali titul City: “Manchester City vyhrál titul, protože získali více bodů než všichni ostatní. Protože včera vyhráli proti Tottenhamu a protože v celé sezóně PL prohráli pouze 2 zápasy.”

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.