Man Utd: Kane na seznamu není, zato Sancho ano

2
Doba čtení: 2 minut(-y)

Podle Jamese Coopera je Manchester United připraven na velké změny v prvním týmu. Jaké budou?

United označil pozice, které chce v přestupovém oknu posílit. Zároveň si jsou vědomi toho, že ostatní kluby si nebudou moci kvůli současné krizi dovolit utrácet horentní sumy na nové posily.

Kdo jsou těmi, kteří jsou s přestupem na Old Trafford spojováni?


Jadon Sancho

Tento mladý anglický talent je pro kouče Ole Gunnar Solskjaera cílovým hráčem číslo 1. Jeho cena ale nebude nízká a hovoří se o tom, že za něj BVB bude požadovat přes 100 milionů liber. Nikdo ale neví, jak současná koronavirová pandemie ceny nakonec opravdu ovlivní.

 

James Rodriguez

Není to poprvé, co je tento Kolumbijec spojován s přestupem do Manchesteru. 28 letý hráč se po hostování v Bayernu Mnichov vrátil zpátky do Realu Madrid, nicméně i přes řadu spekulací v médiích na Solskjaerově seznamu není.

Důvodem toho má být, že je na trhu řada lepších variant, navíc není tajemstvím, že manažer United chce přivést především anglický talent. Proto by jeho volba mohla padnout na kapitána Aston Villy Jacka Grealishe.

 

Jude Bellingham

jude bellingham

Ať už bude situace okolo Paula Pogby jakákoliv, nijak to neovlivní rozhodnutí přivést tohoto 16-ti letého mladíka, který je označován za jeden z největších anglických talentů dnešní doby.

Není ale překvapením, že se o Bellinghama zajímá mnoho evropských klubů, United ale doufá, že jej nedávná návštěva Carringtonu přesvědčí k přestupu právě k nim.

Bellingham by navíc nejspíše po přestupu ihned zamířil zpět na hostování do Birminghamu.

 

Harry Kane

Ani kdyby Daniel Levy kontaktoval Eda Woodwarda s tím, že je obchodu otevřen, ke Kaneovu přestupu na Old Trafford nedojde.

Navíc podle Jamese Coopera nemá být jméno tohoto anglického kapitána na seznamu United.

A i když je Manchesterský celek v silném finančním postavení, takovou sumu nejsou ochotni z kapsy vydat.

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

2 komentáře

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..