Manchester United jsou Laziu ochotni nabídnout za služby záložníka Sergeje Milinkovič-Saviče 72 milionů liber, uvádí Sky v Itálii. 

Prezident Lazia Claudi Lotito chce ale za 24 letého hráče částku £90 milionů a nemá v plánu ze svých požadavků ustoupit.

Milinkovič-Savič, který v říjnu s italským klubem podepsal novou smlouvu, je odchodu otevřen, odmítá si ale přestup vynutit.

United se o Srbského reprezentanta zajímá dlouhodobě a sám José Mourinho jej v říjnu 2018 sledoval v utkání Srbska proti Černé hoře 2-0.

Milinkovič-Savič si od příchodu do Lazia, kde přistál v červenci 2014, připsal 31 gólů v celkem 138 zápasech.

United na přestupovém trhu hledá alespoň jednoho středního záložníka. Mezi dalšími kandidáty na tento post je i Bruno Fernandes ze Sportingu Lisabon, Sean Longstaff z Newcastle a Mario Lemina ze Southamptonu.

United se minulý týden sešel se zástupci Magpies, se kterými jednal o potenciálním Longstaffově přestupu, oficiální nabídku ale zatím nepodali.

Na druhé straně Paul Pogba chce z Old Trafforud odejít, i když Ole Gunnar Solskjaer si stojí za tím, že klub nemá potřebu své hráče prodávat. Francouz před měsícem přiznal, že nastal ‘čas na novou výzvu’ a jeho agent Mino Raiola před pár dny v rozhovoru s The Times uvedl, že v současné době intenzivně pracuje na tom, aby svému klientovi přestup zajistil.

Podle Sky v Itálii Manchester United také obnovil zájem o obránce Fiorentiny Nikolu Milenkoviče, kterého chtěl do Anglie přivést José Mourinho krátce předtím, než jej klub v prosinci 2018 propustil.

Nicméně očekává se, že jakákoliv dohoda pro Milenkoviče bude Rudé ďábly stát nemalou sumu.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Booking.com

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.