‘Man Utd v závodu o Bellinghama předběhla Borussia Dortmund’

0
jude bellingham

Jude Bellinghama podle některých zpráv v Německu dělí od přestupu do Borussie Dortmund ‘pouhý podpis’.

Mladý talent Birminghamu by tak odmítl příležitost připojit se k velikánům anglického fotbalu Manchesteru United a Chelsea.

Podle německého deníku Bild by mohla být dohoda dokončena dříve, kdyby nebylo současné koronavirové krize, Dortmund nicméně i tak věří, že právě jim se podaří si jeho podpis zajistit.

Současná situace by ale mohla způsobit velké ekonomické problémy i pro BVB, jelikož Birmingham za 16 letého hráče požaduje 35 milionů liber.

Jednání mezi těmito dvěma kluby totiž bylo v pokročilé fázi ještě před pozastavením fotbalu.

Zpráva dále uvádí, že přestup by tak mohl záviset na tom, zda bude moci být současná sezóna vůbec dohrána, což bude mít na skutečnost, zda si budou moci Bellinghama dovolit, velký vliv.

Bellingham ale na svém přestupu do Dortmundu trvá a to kvůli tomu, že by pravděpodobně dostal více příležitostí na hřišti, než na Old Traffordu či Stamford Bridge.

S tímto záložníkem intenzivně jednali Manchester United, kteří mu dokonce ukázali prostředí Carringtonu a rodiče 16ti leté hvězdy se sešli s předsedou Edem Woodwardem. Na Bellinghamovu návštěvu se přišel podívat i Sir Alex Ferguson.

Na druhé straně do závodu vstoupila i Chelsea, ti se ale zatím s mladíkem nesešli osobně, proběhl jen telefonický rozhovor.

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.