Doba čtení: < 1 minuta

Manchester United popsal zprávy o tom, že mezi José Mourinhem a Paulem Pogbou došlo k další slovní roztržce jako ‘absolutně nesmyslné’ a trvá na tom, že jejich vzájemný vztah je i nadále dobrý. 

Několik čtvrtečních novin otisklo zprávy o tom, že Mourinho varoval francouzského záložníka o jeho promlouvání do médií a měl požádat o přestup v případě, že chce klub opustit.

Rozumí se, že United v létě odmítl pro bývalého nejdražšího hráče světa nabídku Barcelony a pro zahajovací zápas Premir League proti Leicesteru dali Pogbovi kapitánskou pásku, jeho komentáře po utkání ale naznačovaly stálé napětí na Old Traffordu. “Když nejste šťastný, nemůžete ze sebe vydat to nejlepší” řekl Pogba. “Jsou věci, o kterých nemohu mluvit, jinak budu poktován” řekl následně.

Ve čtvrtečním tisku se také objevila informace, že Pogba Mourinhovi řekl, aby k němu formálně mluvil skrze jeho agenta Mino Raiolu.

United tyto příběhy popsal jako ‘absolutně nesmyslné’ a dokonce i tvrdí, že vztah mezi Mourinhem a Pogbou ‘zůstává dobrý’.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Přidejte si stránku k Oblíbeným ⭐

 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..