Man Utd za Sancha nezaplatí více než £50 milionů

0

Manchester United za podpis anglického křídelníka Jadona Sancha nezaplatí více než 50 milionů liber. To řekli Sky Sports News představitelé klubu. 

20 letý Sancho se chce po pár letech v Bundeslize vrátit zpátky do Premier League, Borussia Dortmund spolu s United se ale nemohou domluvit na částce. Německý klub požaduje více než 100 milionů liber, přičemž Manchester United má na to jiný pohled.

Kvůli koronavirové pandemii se domnívají, že požadavek BVB tuto skutečnost nereflektuje a pokud budou chtít dosáhnout dohody, musí z ceny ustoupit. A to nemálo.

Dortmund v pondělí uvedl, že zápasy za zavřenými dveřmi s sebou přinesou odhadovanou ztráty ve výši 41m liber. Uvedli ale také, že konečná ztráta bude záviset i na přestupovém trhu. A právě na tuto strunu chce Manchesterský celek zatlačit.

Aby se to ještě zkomplikovalo, přestup bude záviset i na Jude Bellinghamovi. Ten se chystá k podpisu svého prvního profesionálního kontraktu a vybere si mezi Dortmundem nebo United. Pravděpodobný scénář je takový, že United se domluví na podpisu Sancha a naopak do Dortmundu by zamířil Bellingham.

Borussia Dortmund ale na tom ohledně Sanchovy situace moc dobře není. I přesto, že se jedná o horké zboží, o které se zajímá mnoho evropských klubů, křídelníkovi v současné smlouvě zbývají jen 2 roky. A nový kontrakt se podepsat nechystá.

Jak to tak vypadá, tato sága jen tak neskončí…

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.