Doba čtení: < 1 minuta

Manažer Chelsea Antonio Conte vyjádřil svůj záměr se v budoucnosti vrátit do své rodné Itálie poté, co řekl, že ‘v zahraničí nemá v plánu zůstat dlouho’.

Bývalý trenér národního týmu Itálie byl po úspěšné sezóně, kterou Chelsea zakončila titulem Premier League, odměněn novou dvouletou smlouvou. V srpnu ještě trval na tom, že je zcela oddaný Chelsea a to i přes různé spekulace o jeho návratu do Itálie.

Ale v pondělním rozhovoru pro Radio Anch’io Sport Conte řekl: “Chybí mi Itálie, o tom není žádný pochyb.

“Neplánuji zůstat v zahraničí dlouho, Itálie je mou zemí. Vrátím se tam, ale zatím nevím kdy.”

Když na otázku ohledně jeho dalších možných trenérských prací i v jiných zemí jako je například Čína nebo Německo, odpověděl: “Čína? To v žádném případě. Bundesliga? Je vždy obtížné předpovědět budoucnost. Řekněme, že trenér je dočasný pracovník.

“Vše záleží na výsledcích. Ale chci udělat to nejlepší, co budu moct, abych mohl dokončit jeden projekt a poté najít další. Itálie mi chybí, to je prostě fakt.

“Přesto mi toho tato zkušenost mnoho dala a dává. Rád bych také změnil roli a v budoucnu se možná stal sportovním ředitelem”zakončil Ital.

Z důvodu platnosti zákona č. 186/2016 Sb., Zákona o hazardních hrách, nemohou Čeští čtenáři vsázet.

1 komentář

  1. […] Milan doufá, že v červnu oznámí Antonia Conteho jako nového manažera. Trenér Chelsea nedávno italským médiím přiznal, že by se jednoho dne rád vrátil do své rod… a AC Milan jej chce přivést na San Siro a nahradit tak současného manažera Vincenza Montellu. […]

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..