Doba čtení: < 1 minuta

Ronald Koeman, pod kterým se kymácí post manažera Evertonu, trvá na tom, že necítí žádný tlak i přes nezdařilý start nové sezóny. 

Everton sedí na 16. místě tabulky Premier League a z posledních čtyřech zápasů prohráli 3, včetně posledního proti Burnley na domácí půdě 1-0.

Evertonu se také nedařilo ani v Evropské lize a je na dně skupiny E s jedním bodem. Prohráli zápas s Atalantou 3-0 a remizovali 2-2 s Kyperskou stranou Apollon Limassol.

Ale Koeman si nepřipouští paniku a říká, že je ‘celkem klidný’ i přes rané problémy nejen v lize. “Souhlasím s tím, že každý má nárok na nějaký názor a jako trenér se kritice nevyhnu” řekl Holanďan pro De Telegraaf.

“V Evertonu víme, že v současné době hrajeme pod naší úrovní a že výsledky by měly být lepší. V okamžiku, kdy jsem přišel ze Southamptonu do klubu s takovými ambicemi, jsem věděl, že to bude těžké, když nastane situace, že investice neodpovídají výsledkům.

“Jsem docela klidný. Spolu s ostatním personálem děláme všechno, co můžeme a pracujeme více, abychom doručili dobré výsledky co nejdříve.

“Také jsem v Anglii řekl, že jsem pořád ten stejný kouč, jakým jsem byl v posledních několika letech, kdy šlo všechno dobře. Ujistím se, aby zůstala atmosféra v týmu pozitivní a budu pokračovat v práci, kterou jsem do teď dělal.”

 

Z důvodu platnosti zákona č. 186/2016 Sb., Zákona o hazardních hrách, nemohou Čeští čtenáři vsázet.

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..