Doba čtení: < 1 minuta

Jurgen Klopp přiznává, že Liverpoolská obrana a její výkony pro něj byly ‘velmi těžké’, protože cítí, že je ‘opravdu dobrým defenzivním koučem’. 

Červení obdrželi v šesti ligových zápasech 11 gólů, kdy pouze Crystal Palace, West Ham a Leicester dostali více. Liverpool se v zápase proti Leicesteru přiblížil ke dvougólovému vedení, ale nakonec musel vystoupit Simon Mignolet, chytil penaltu a Klopp přiznává, že jeho strana postrádá obrannou pevnost.

“Je zřejmé, že dostáváme mnoho gólů, o tom není pochyb. Je to pro mě velmi těžké. Obvykle jsem opravdu dobrý defenzivní trenér, ale to v této situaci doposud nefungovalo” řekl Němec.

Liverpool měl zájem podepsat Virgila van Dijka ze Southamptonu, ale byl nucen ukončit své snahy získat podpis po údajném nelegální přístupu k hráči. Klopp nakonec rozhodl, že nepodepíše nikoho, kdo by mohl podpořit střed obrany. Červení tak přivedli pouze jediného obránce a to Andrew Robertsona a manažer i tak prohlašuje, že je s týmem spokojený.

“Budeme v pořádku. Tak to chodí. Mám víru, ne jen v ofenzívu, ale celkově v našem týmu” řekl Klopp. “Vím, že potřebujeme výsledky. Mám tento tým rád. Možná někdo jiný nemá, ale já ano a myslím, že se společně ještě vylepšíme.”

Liverpool dneska čeká výlet do Ruska, kde se ve 20:45 utkají proti Spartaku Moskva. 

 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..