Doba čtení: < 1 minuta

Trenér Manchesteru United Ole Gunnar Solskjaer věří, že první tým pod jeho vedením míří vysoko a jeho největším cílem je dovést klub k dlouhodobému úspěchu. 

47-letý Norský trenér, který se sice od začátku této sezóny dostal na tenký led, klub se za něj ale postavil, má na Old Traffordu podepsanou smlouvu pouze do konce této kampaně.

Manchester United v současné chvíli sedí na 13. místě tabulky Premier League a už dnes je čeká další výzva proti Southamptonu.

“Žijeme v době, ve které jsou výsledky všechno, ale vše, co chci je, aby se Man Utd jako klub neustále zlepšoval. 

“S klubem pravidelně jednám a je to velmi dobrý dialog. 

Previews všech zápasů 10. kola Premier League

“Musíte přemýšlet dlouhodobě a krátkodobě a já bych si nikdy nemyslel, že je toto moje šance prokázat své schopnosti a pravdu a že je to celé o mně. 

“To není to, o co tady jde. Každé rozhodnutí, ke kterému dojdu, je jen pro dobro Manchesteru United. 

“Pro mě je to o výsledcích a pokud se budeme i nadále zlepšovat, budeme mít velmi dobré příležitosti, protože tento tým a toto mužstvo míří vysoko”, dodal Solskjaer.

Manchester United se v druhé polovině minulé sezóny velmi zlepšil a na finální den kampaně Premier League 2019/20 si pojistil místo v Lize mistrů.

Ole Gunnar Solskjaer také dovedl Rudé ďábly k celkem třem pohárovým semifinále, všechna ale skončila prohrou. Věří ale, že tým se s touto ‘nepředvídatelnou’ sezónou začíná vypořádávat úspěšně.

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..