Doba čtení: < 1 minuta

Manchester United věří, že se jim podaří zajistit podpis na prodloužení smlouvy Marouane Fellainiho. 

Fellaini je pod Jose Mourinhem považován za jednoho z klíčových hráčů a především během absence Paula Pogby jej Portugalec často využívá. Jeho smlouva však vyprší už v létě.

Belgický záložník nejspíše podepíše nové dvouleté prodloužení své smlouvy s možností jednoho roku navíc, uvádí Mirror. United a Fellainiho zástupci již v současné době jednají o dohodě, ale zatím mezi oběma stranami nedošlo k závěru. Důležitost Fellainiho pro Mourinha je nezpochybnitelná a United aktivoval jeho klauzuli o možnosti prodloužení o jeden rok už v loni v létě.

Ale i s tímto dodatečným termínem, který beží až do léta, může Fellaini od 1. ledna začít jednat s jinými kluby. Galatasaray kolem 30ti letého hráče brouzdá už nějakou chvíli.

V důsledku toho se United snaží zoufale dosáhnout dohody s Fellainim a doufají, že se jim to podaří ještě do nového roku. Belgičan prokázal v této sezóně svou hodnotu 4 góly, kterými vymazal pochybnosti o jeho přínosu pro klub.

Mourinhova strana sedí spolu s rivaly z Manchesteru na vrcholu tabulky a to kvůli gólovému rozdílu. Zatím neporažený tým se po mezinárodní přestávce chystá do Liverpoolu (14.10.).

Uhraje podle Vás Liverpool vítězství na Anfieldu (2,56)? Nebo bude neporazitelnost Manchesteru pokračovat (2,71)? Navíc když se nyní zaregistrujete, můžete získat bonus až 50€!

 

Z důvodu platnosti zákona č. 186/2016 Sb., Zákona o hazardních hrách, nemohou Čeští čtenáři vsázet.

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..