Doba čtení: < 1 minuta

Bývalá hvězda Liverpoolu Dietmar Hamann vyzval Kai Havertze, aby dal přednost přestupu do Chelsea před Manchesterem United.

Je velmi pravděpodobné, že Kai Havertz v létě Bayer Leverkusen opustí a zdá se, že má namířeno do Premier League.

O 20 letého hráče se zajímá mnoho klubů napříč celým kontinentem, největšími zájemci ale jsou právě Manchester United a Chelsea. A i když je Londýnský celek favoritem na zisk jeho podpisu, stále může čelit konkurenci z Manchesteru.

Didi Hamann na otázku o dalším angažmá Havertze v rozhovoru se Sky Sports News řekl: “United v posledních letech přišel o svou atraktivitu. Po mnoho let byli vzorem, je to stále největší klub v Anglii a to bez pochyby, ale mají obrovské interní problémy. 

“Když byl v minulosti k dispozici nějaký hráč, vždy v první řadě usiloval o přestup do United. To se ale v posledních letech změnilo. 

“Pokud někdo jako Kai Havertz v létě z Bayeru odejde a rozhodne se podepsat 5-ti letou smlouvu jinde, dlouhodobá vize je daleko důležitější, než to, zda si v příští sezóně tým  zahraje v Lize mistrů.

“Na druhé straně když se podívám na Chelsea, mají skvělého trenéra, který je i legendou klubu. A mám pocit, že Blues jsou zase na vzestupu. 

“Poprvé za dlouhou dobu mají velmi nadějný tým, se kterým se fanoušci identifikují. Pokud do něj přidají Wernera a Havertze, mohlo by se jednat o velmi vzrušující příběh.”

 

🏠 Domů

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..