“Messi do Man City? Je mi to jedno”, říká KDB

1
Doba čtení: < 1 minuta

Kevina De Bruyneho spekulace o tom, že existuje šance, že Lionel Messi přestoupí do Manchesteru City a stane se tak jeho spoluhráčem, nijak nevzrušují. 

City byli spojováni s přestupem této argentinské hvězdy od té doby, co se nechal slyšet, že chce Camp Nou opustit. K tomu nakonec letos v létě nedošlo, ale existuje velká šance, že se to v příštím roce změní. Předseda Manchesterského celku Omar Berrada navíc před pár dny nabídku pro Messiho nevyloučil.

Léto 2021: Messi do Manchesteru? Předseda City přiznal, že tohle klub zvažuje

Manchester City se jeví jako Messiho ideální volba a to především kvůli bývalému trenéru Pepa Guardioly, belgický záložník se ale nenechává možností jeho přestupu rozhodit.

“Abych byl upřímný, je mi to celkem jedno”, řekl před nedělním zápasem Belgie s Anglií (1-2).

“Pokud přijde, je to skvělé, pokud ne, v klubu je mnoho kvalitních hráčů, se kterými rád hraji, takže asi tak.”

Kevin De Bruyne také přiznal, že je otevřen podpisu nové smlouvy v City, jednání nicméně stále nezačala.

Belgičan byl v posledních sezónách klíčovou postavou prvního týmu City, který do klubu přinesl mnoho úspěchů. Dařilo se mu ale i na poli individuálním. Stávající kontrakt mu běží ještě 2,5 roku a média uvádějí, že je otevřen prodloužení svého působení.

“V klubu jsem velmi šťastný. Pravdou ale je, že jsem ještě s klubem o podpisu nové smlouvy nemluvil, takže nechápu, proč lidí říkají, že už jsem s novým kontraktem souhlasil. 

“Vždy jsem ale dával jasně najevo, že jsem tady spokojený, takže pokud se mnou bude chtít klub mluvit, jsem tomu otevřen. Uvidíme, co se stane. Pro tuto chvíli ale zatím k ničemu nedošlo” dodal De Bruyne.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

1 komentář

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..