Bývalý hráč Realu Madrid Mesut Ozil si za Gunners nebude moci zahrát jediný zápas Premier League až do února poté, co nebyl zařazen do 25-ti členného mužstva Arsenalu. Nedostal se ani do týmu pro Evropskou ligu.

Soupisku hráčů musel každý tým odevzdat do úterního rána.

Toto rozhodnutí znamená, že nejlépe placený hráč Arsenalu se mzdou 350,000 liber týdně si za Kanonýry nezahraje minimálně do února.

Mesut Ozil se ke Gunners připojil v roce 2013 z Realu Madrid a je pravěpodobné, že si svůj poslední zápas v barvách Arsenalu již zahrál.

Premier League požaduje po všech svých 20 klubech odevzdání seznamu s 25-ti jmény hráčů, kteří se budou moci objevit v ligových zápasech. Konkrétně se musí jednat o maximálně 17 zahraničních hráčů starších 21 let. Zbylých 8 musí být domácích odchovanců.

Kromě Ozila se do výběru nedostal ani Sokratis, stejně tak jako se pro ně nenašlo místo ani pro skupinovou fázi v Evropské lize.

Poslední zápas Mesut Ozila se datuje do března tohoto roku, finálního utkání před nucenou pauzou způsobenou koronavirovou pandemií. V této sezóně se do kádru nedostal jedinkrát a to ani pro zápasy Carabao Cupu.

🏠 Domů

1 komentář

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..