Mezi Mourinhem a Levym nastal problém ohledně přestupu

0

Tak už je to tady. Když se stal Portugalec trenérem Spurs, mnoho lidí očekávalo, zda nebo spíše kdy tato situace nastane.  

Tottenham se většinou drží na přestupovém trhu zkrátka. V létě 2018 dokonce nepodepsali jediného hráče a bývalému trenérovi Mauriciu Pochettinovi mnoho finančních prostředků neposkytoval.

daniel levy

A takový přístup Josému Mourinhovi nikdy vyhovovat nebude. Během svých působení v Chelsea, Man United i Realu Madrid byl zvyklý na to, že měl k dispozici velké rozpočty.

Mourinho a Levy svou přestupovou spolupráci otestovali už v lednu a to když podepsali Stevena Bergwijna z PSV. A nutno říct, že posila to byla velice slušná. V týmu Spurs se usadil rychle o čemž hovoří i vstřelené góly proti oběma Manchesterkým celkům.

Nicméně nyní se zdá, že se vztah mezi Levym a Mourinhem přiostřuje.

Tottenham se zajímal o Thomase Meuniera, kterému v PSG vyprší smlouva. Obránce se ale od 1. července připojí k Borussii Dortmund. Mohlo tomu ale být jinak. Podle Sport Witness se názory Mourinha a Levyho týkající se tohoto Belgičana dost lišily.

Mourinho měl dokonce hráče sám kontaktovat a Meunier se příchodu na sever Londýna nebránil. Levy dal nicméně přestupu stopku. Kvůli němu se pak mezi oběma muži strhl spor.

Zdá se, že Tottenham postrádá jasnou vizi a to není pro severolondýnský klub moc povzbudivá vyhlídka.

Zvláštností je hlavně to, že Meunierův podpis by byl zdarma, tudíž rozdílné názory se financí netýkají. Pro Mourinha to není dobré znamení a i když se jedná pouze o jeden případ, oba zúčastnění se budou muset před otevřením přestupového okna domluvit a tahat za jeden provaz.

 

↩️ Zpět na hlavní stránku

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.