Doba čtení: < 1 minuta

Majitel Newcastle Mike Ashley chce, aby mu zájemci o koupi klubu ukázali, že mají dostatek peněz. 

Ashley ani jeho zástupci veřejně nikdy nejmenovali sumu, za kterou by byli ochotni Newcastle prodat, ale nepředpokládá se, že to bude za méně než £300 milionů.

Mike Ashley ale chce kromě samotné koupě vidět, že zájemce má dostatek finančních prostředků na to, aby dokázal posunout klub dopředu.

V posledních dnech se objevily zprávy, které říkají, že bývalý výkonný ředitel Manchesteru United a Chelsea Peter Kenyon se s Ashleym snaží o prodeji jednat.

V sobotu sledoval Ashley zápas svého týmu na St. James Parku poprvé za posledních 16 měsíců. To se ale neobešlo bez problémů, kdy jej během prohraného utkání 2-0 proti Leicesteru City fanoušci vypískali.

Ashley tak nyní sledoval již 2 zápasy v řadě a jeho účast je podle výkonného ředitele Lee Charnleyho strategií, jak napravit potrhané vztahy s fanoušky, hráči a trenérem Rafaelem Benítezem.

Právě své hráče a španělského kouče chce vzít tento týden na večeři, kde chce projednat současné problémy klubu a vyčistit vzduch.

Toto setkání však nemá mít nic společného s Kenyonovým zájmem o klub. Jeden zdroj v klubu řekl, že dokud Kenyon nepodá oficiální nabídku, je to jen další případ ‘muže bez peněz, co chce koupit fotbalový klub’.

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

 

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..