Doba čtení: < 1 minuta

Mohamed Salah o své budoucnosti mluvit nepřestává a znovu promluvil o tom, že by mohla ležet právě na jihu Evropy. Toto tvrzení tak spekulace o jeho odchodu z Anfieldu rozhodně neutiší. 

Egyptský forward je v Liverpoolu smluvně uvázán do roku 2023, pravidelně je ale spojován s přestupem jinam, přitom se často zmiňují především dva potenciální zájemci a to Barcelona a Real Madrid.

Sám Salah o těchto týmech v minulosti promluvil, naposledy v loni, kdy popsal tyto dva španělské giganty jako velké kluby, trenér Reds Jürgen Klopp pak následně musel spekulace o Salahově odchodu z klubu v médiích žehlit.

Na otázku Marcy, zda by si rád vyzkoušel španělský fotbal, Salah řekl: “Doufám, že budu moci hrát ještě několik let, takže proč ně?

“Nikdo neví, co se v budoucnu stane, takže… možná jednoho dne ano. 

“Doufám, že se mi bude dařit tak, jako v posledních letech. Vyhrávat trofeje, skórovat góly, pomáhat mým spoluhráčům….

“To je pro mě to nejdůležitější.”

Rozhovor předchází dubnovému čtvrtfinále Ligy mistrů, ve kterém se Liverpool poprvé od prohraného finále v roce 2018 postaví Realu Madrid.

V lednu Mohamed Salah zase v médiích promluvil o tom, že chce na Anfieldu zůstat a nadále lámat rekordy tak dlouho, jak to bude možné. Dodal také, že je Liverpoolu ‘100%’ zavázán a chce s ním vyhrát mnoho dalších trofejí.

Když byl však znovu dotázán na jeho budoucnost s Reds, dodal: “Není to na mně. Uvidíme, co se stane, ale radši bych o tom nyní nemluvil.”

 

🏠 pro více zpráv z Premier League

Zanechte odpověď

Vložte komentář
Uveďte Vaše jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..